Najbolji sportaši

  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Marko Vrbanec – Savate klub Đidara

2. Antonio Črnjević – Košarkaški klub Zabok

3. Luka Cvetko – Stolnoteniski klub Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Ela Vrančić – Savate klub Đidara

2. Karla Bartolin – Kickboxing klub Ninja

3. Ema Mihovilić – Košarkaški klub Ksaver

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Borna Bakran – Kuglački klub Zabok

2. Domagoj Kramarić – Stolnoteniski klub Zabok

3. Jakov Ivanek – Savate klub Đidara

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Helena Sandra Tkalčević – Kickboxing klub BTI Zabok

2. Dora Despenić – Rukometni klub Zabok

3. Iva Hajnžić – Košarkaški klub Ksaver

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Karlo Mikulec – Kuglački klub Zabok

2. Mislav Posavec – Stolnoteniski klub Zabok

3. Tin Jerčić – Streljačko društvo Tekstilac

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Ema Fučkar – Stolnoteniski klub Zabok

2. Jana Prekratić – Kuglački klub Zabok

3. Leona Bartolin – Kickboxing klub Ninja

i Elena Čvek – Kickboxing klub BTI Zabok

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

2. Stolnoteniski klub Zabok

3. Streljačko društvo Tekstilac

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

1. Kuglački klub Zabok

2. Rukometni klub Zabok

3. Košarkaški klub Ksaver

NAJBOLJA SPORTAŠICA KOJA SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Klara Sedlar – Kuglački klub Admiral Zagreb

– Tesa Novak – Plivački klub Olimp

NAJBOLJI SPORTAŠ KOJI SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Vedran Celjak – Nogometni klub “Alessandria” Italija

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Đino Sinković

– Moto športsko društvo Zabok

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

Zlatko Bivol

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Luka Cvetko – Stolnoteniski klub Zabok

2. Antonio Črnjević – Košarkaški klub Zabok

3. Filip Sedlar – Kuglački klub Zabok

i Marko Belanović – Nogometni klub Mladost

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Edita Marenić – Skijaški klub Slalom

2. Ela Vrančić – Savate klub Đidara

3. Andrijana Hršak – Kuglački klub Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Borna Bakran – Kuglački klub Zabok

2. Matija Lovrečki – Streljačko društvo Tekstilac

3. Ivan Martinko – Košarkaški klub Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Matea Telišman – Kuglački klub Zabok

2. Ema Mihovilić – Košarkaški klub Ksaver

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Filip Marušić – Kuglački klub Zabok

2. Roko Rožić – Stolnoteniski klub Zabok

3. Martin Majsec – BTI Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Ema Fučkar – Stolnoteniski klub Zabok

2. Helena Sandra Tkalčević – BTI Zabok

3. Magdalena Škreblin – Kuglački klub Zabok

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

i Stolnoteniski klub Zabok

3. Streljačko društvo Tekstilac

i Nogometni klub Mladost

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

1. Kuglački klub Zabok

2. Košarkaški klub Ksaver

3. Rukometni klub Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA KOJA SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Klara Cakol – Stolnoteniski klub “Dr. Časl” Zagreb

– Paula Herceg – Gimnastički klub Dubrava Zagreb

NAJBOLJI SPORTAŠ KOJI SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Matija Gregurić – AK Dinamo-Zrinjevac Zagreb

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Tomislav Polanović

– Ivica Androić – Plivački klub Olimp-Terme Tuhelj

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

Zlatko Jagić

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Robert Lež – KK Zabok

2. Tihomir Vančina – NK Mladost

3. Luka Cvetko – STK Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Klara Sedlar – KGK Zabok

2. Edita Marenić – Skijaški klub Slalom

3. Andrijana Hršak – KGK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Tomislav Žiger – SD Tekstilac

2. Martin Tuđen – KK Zabok

3. Borna Bakran – KGK Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Magdalena Mirt – SD Tekstilac

2. Jelena Hrastinski – KGK Zabok

3. Matea Telišman – KGK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Karlo Franjčec – STK Zabok

2. Martin Majsec – BTI Zabok

3. Jakov Ivanek – Savate klub Đidara

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Helena Sandra Tkalčević – BTI Zabok

2. Laura Jurina – RK Zabok

3. Leona Bartolin – KBK Ninja

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

2. NK Mladost Zabok

3. Stolnoteniski klub Zabok

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

1. Kuglački klub Zabok

2. Streljačko društvo Tekstilac

3. Rukometni klub Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA KOJA SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Jana Vranić – PK Olimp

– Tamara Sinkovič – KGK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ KOJI SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Matija Gregurić – AK Dinamo

– Matija Grabrovečki – AK Rudolf Perišin

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Srećko Tisanić – NK Mladost

– Željko Šutina – Kuglački klub Zabok

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

Franjo Bivol – PD Zagorske steze

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Robert Lež, Košarkaški klub Zabok

2. Luka Vrančić, Stolnoteniski klub Zabok

3. Karlo Lešković, Moto športsko društvo Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Klara Sedlar, Kuglački klub Zabok

2. Maja Čuček, Košarkaški klub Ksaver

3. Agata Šutina, Kuglački klub Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Robert Vojaković, Kick boxing klub BTI Zabok

2. Ivan Martinko, Košarkaški klub Zabok

3. Borna Bakran, Kuglački klub Zabok.

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Klara Cakol, Stolnoteniski klub Zabok

2. Magdalena Mirt, Streljačko društvo Tekstilac

3. Andrijana Hršak, Kuglački klub Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Karlo Franjčec, Stolnoteniski klub Zabok

2. Martin Majsec, Kick boxing klub BTI Zabok

3. Marko Jelenčić, Nogometni klub Mladost

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Tamara Sinković, Kuglački klub Zabok

2. Leona Bartolin, Kick boxing klub Ninja

3. Laura Ožegović, Savate klub Đidara

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

2. Stolnoteniski klub Zabok

3. Nogometni klub Mladost

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

1. Kuglački klub Zabok

2. Stolnoteniski klub Zabok

3. Košarkaški klub Ksaver.

NAJBOLJA SPORTAŠICA KOJA SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Saša Tršinski, Ski klub Zagreb, članica hrvatske B reprezentacije

– Jana Vranić, Plivački klub Olimp Tuhelj, državna juniorska reprezentativka

– Lucija Sedlar, Kuglački klub Zagreb – Zaboky, članica prvoplasirane ekipe u prvoj ligi i prvo mjesto u NBC kupu

NAJBOLJI SPORTAŠ KOJI SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Matija Gregurić, svjetski juniorski prvak u bacanju kladiva

– Slaven Ivančić, Croatia Jet-skiklub Zagreb, četvrti u svijetu

– Ivan Kukolja, Plivački klub Olimp, drugi u prvenstvu Hrvatske

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Ivan Bočkaj, Šahovski klub Polet

– Davorin Posavec, Košarkaški klub Zabok

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

Vladimir Huis, dugogodišnji član Kuglačkoga kluba Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Nenad Šipek, MCK Zabok

2. Robert Lež, KK Zabok

3. Mario Videk, NK Rudar

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Klara Cakol, STK Zabok

2. Edita Marenić, Skijaški klub Slalom

3. Maja Čuček, KK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Antonio Črnjević, KK Zabok

2. Kristijan Sever, SD Tekstilac

3. Martin Bajs, NK Mladost.

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Klara Sedlar, KGK Zabok

2. Magdalena Mirt, SD Tekstilac

3. Mia Rasonja, STK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Karlo Franjčec, STKZabok

2. Tomislav Žiger, SD Tekstilac

3. Martin Hrastinski, BTI Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Tamara Sinković, KGK Zabok

2. Jana Šeb, STK Zabok

3. Tajana Sinković, SD Tekstilac

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

2. Nogometni klub Rudar

3. Šahovski klub Polet

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

1. Stolnoteniski klub Zabok

2. Kuglački klub Zabok

3. Košarkaški klub Ksaver

NAJBOLJA SPORTAŠICA KOJA SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Jana Vranić, PK Olimp Tuhelj

NAJBOLJI SPORTAŠ KOJI SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Mihael Vukić, PK Olimp Tuhelj

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Vlado Vrančić

– Tomislav Zrinšćak

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

Ljudevit Ulaković, Športsko ribolovno društvo Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Nenad Šipek, MCK Zabok

2. Robert Lež, KK Zabok

3. Tihomir Vančina, NK Mladost

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Karla Bartolin, KBK Ninja

2. Katarina Jelenčić, Budokai klub BTI

3. Mateja Bajs, Budokai klub BTI

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Kristijan Sever, SD Tekstilac

2. Antonio Črnjević, KK Zabok

3. Martin Kotarski, NK Mladost

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Klara Sedlar, KGK Zabok

2. Maja Čuček, KK Zabok

3. Antonija Mikuljan, Budokai klub BTI

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Karlo Franjčec, STK Zabok

2. Ivan Martinko, KK Zabok

3. Martin Majsec, Budokai klub BTI

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Klara Cakol, STK Zabok

2. Tamara Sinković, KGK Zabok

3. Helena Tkalčević, Budokai klub BTI

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

2. Nogometni klub Mladost

3. Nogometni klub Rudar

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

1. Stolnoteniski klub Zabok

2. Kuglački klub Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA KOJA SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Saša Tršinski, Ski-klub Zagreb

NAJBOLJI SPORTAŠ KOJI SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Mihael Vukić, PK Olimp Tuhelj

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Ivica Jurinec, NK Rudar

– dr. Zdravko Zelić, ŠK Polet

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

– Stjepan Fotivec, NK Rudar

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Nenad Šipek, MCK Zabok

2. Igor Peklarić, KK Zabok

3. Martin Huis, STK Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Karla Bartolin, KBK Ninja

2. Katarina Jelenčić, Budokai klub BTI

3. Edita Marenić, Skijaški klub Slalom

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Antonio Črnjević, KK Zabok

2. Kristijan Sever, SD Tekstilac

3. Mihael Kelnarić, MCK Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Maja Čuček, KK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Karlo Ortović, NK Mladost

2. Ivan Martinko, KK Zabok

3. Martin Majsec, Budokai klub BTI

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Klara Cakol, STK Zabok

2. Tamara Sinković, KGK Zabok

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

2. Nogometni klub Mladost

3. Nogometni klub Rudar

NAJBOLJA ŽENSKA EKIPA

1. Stolnoteniski klub Zabok

2. Kuglački klub Zabok

PRIZNANJA SPORTAŠIMA KOJI SE NATJEČU U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Mihael Vukić, plivanje

– Martin Papišta, triatlon

– Matija Grabrovečki, atletika

– Marko Kolar, nogomet

– Filip Sedlar, kuglanje

– Klara Sedlar, kuglanje,

– Karla Popović, tenis

– Saša Tršinski, skijanje

– Jana Vranić, plivanje

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Damir Cujzek, NK Rudar

– Stjepan Tršinski, novinar

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

– Antun Žigman, PD Zagorske Steze

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Nenad Šipek – MŠD Zabok

2. Robert Lež – KK Zabok

3. Mario Piljek – NK Mladost

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Katarina Jelenčić – BTI Zabok

2. Lucija Sedlar – KGK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Kristijan Sever – SD Tekstilac Zabok

2. Antonio Črnjević – KK Zabok

3. Mihael Kelnarić – MŠD Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA OD 14-18 GODINA

1. Karla Bartolin – KBK Ninja

2. Nika Bašić – RK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠ DO 14 GODINA

1. Janko Boić – SD Tekstilac

2. Mislav Celjak MŠD Zabok

3. Igor Visinski – KK Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA DO 14 GODINA

1. Klara Cakol – STK Zabok

2. Klara Sedlar – KGK Zabok

3. Maja Čuček – KK Zabok

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. SD Tekstilac

2. KK Zabok

3. MŠD Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA KOJA SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Karla Popović

– Saša Tršinski

NAJBOLJI SPORTAŠ KOJI SE NATJEČE U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Mihael Vukić

– Marko Kolar

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Ivica Vrančić – STK Zabok

– Robert Sedlar – KGK Zabok

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

Rudolf Mraz

NAJBOLJI SPORTAŠ-SENIOR

1. Dalibor Turković, Motostart Jet-ski klub

2. Nenad Šipek, MCK Zabok

3. Igor Peklarić, KK Zabok

NAJBOLJA SPORTAŠICA-SENIORKA

1. Katarina Jelenčić, Budokai klub BTI

2. Edita Marenić, Skijaški klub Slalom

3. Martina Mitrović, Budokai klub BTI

NAJBOLJI SPORTAŠ OD 14-18 GODINA

1. Davor Iskrić, NK Mladost

2. Mario Draganić, SD Tekstilac

3. Filip Tomek, KK Zabok

NAJBOLJI SPORTAŠI I SPORTAŠICE DO 14 GODINA

– Karla Bartolin, KBK Ninja

– Klara Cakol, STK Zabok

– Antonio Črnjević, KK Zabok

– Franjo Fotivec, NK Rudar Dubrava

– Mihael Kelnarić, MCK Zabok

– Martin Kotarski, NK Mladost

– Kristijan Sever, SD Tekstilac

– Martin Trampuš, NK Rudar Dubrava

– Robert Vojaković, BTI Zabok

NAJBOLJA MUŠKA EKIPA

1. Košarkaški klub Zabok

2. Nogometni klub Mladost

3. Streljačko društvo Tekstilac

PRIZNANJA SPORTAŠIMA KOJI SE NATJEČU U KLUBOVIMA VAN GRADA

– Karla Popović, Teniski klub Podsused

– Mihael Vukić, Plivački klub Olimp

GODIŠNJA NAGRADA ZA RAZVOJ SPORTA

– Božidar Tkalčević

– Darko Trgovec

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO

– Branko Kušan